ketabkhaneh
ketabkhaneh

 

گزارش فعالیت های واحد سمعی و بصری کتابخانه امام رضا (ع) قاین

 

عنوان: تقویت مهارت ها: نگاهی به سه دوره آموزشی در واحد سمعی و بصری کتابخانه

 

 

 

مشاهده کلیپ تصویری فعالیت های سمعی و بصری کتابخانه امام رضا (ع) قاین 

 

 در چهار ماه گذشته، واحد سمعی و بصری کتابخانه با برگزاری سه دوره آموزشی تاثیرگذار با هدف ارتقای مهارت ها و دانش در زمینه برنامه نویسی و فناوری، پر از فعالیت بوده است.

 

 

 

 اولین دوره، برنامه نویسی موبایل با بیسیک برای اندروید، درک جامعی از توسعه اپلیکیشن موبایل با استفاده از زبان بیسیک در اختیار شرکت کنندگان قرار داد. دانش‌آموزان توانستند یاد بگیرند که چگونه برنامه‌های اندرویدی خود را از ابتدا ایجاد کنند و تجربه عملی ارزشمندی در زمینه کدنویسی و اشکال‌زدایی به دست آورند.

 

 

دوره دوم بر برنامه نویسی مقدماتی سی شارپ متمرکز بود، که به افرادی که تازه وارد دنیای کدنویسی شده بودند، ارائه می شد. شرکت کنندگان با اصول زبان برنامه نویسی سی شارپ آشنا شدند و از طریق تمرین ها و پروژه های مختلف برای تقویت درک خود راهنمایی شدند.

 

 

 

در نهایت، دوره آموزشی هفت مهارت طیف گسترده ای از مهارت های ضروری برای توسعه شخصی و حرفه ای را پوشش می دهد. از ارتباطات و مدیریت زمان گرفته تا حل مسئله و کار تیمی، این دوره شرکت کنندگان را با ابزارها و استراتژی های عملی برای برتری در حرفه خود مجهز کرد.

 

 

 

- سخن شرکت کنندگاه دوره: نقل قول، خانم رضایی :  "من دوره برنامه نویسی موبایل را فوق العاده روشنگر یافتم. هرگز فکر نمی کردم بتوانم برنامه شخصی خود را ایجاد کنم، اما اکنون به توانایی های خود اطمینان دارم."

 

- سخن شرکت کنندگاه دوره: نقل قول، خانم فارابی : "دوره برنامه نویسی مقدماتی C# یک نقطه شروع عالی برای من بود. احساس می کنم اکنون پایه محکمی برای ادامه مطالعات بیشتر در زمینه کدنویسی دارم."

 

- سخن شرکت کنندگاه دوره: نقل قول، خانم خادم: "آموزش هفت مهارت چشم باز بود. شگفت انگیز است که چقدر می توانید در چند جلسه یاد بگیرید. احساس می کنم برای تلاش های آینده ام آمادگی بیشتری دارم."

 

 

 با پایان یافتن هر دوره، شرکت‌کنندگان با دانش جدید، مهارت‌های عملی و گواهینامه‌هایی که فداکاری و سختکوشی خود را به رسمیت می‌شناسند، کنار رفتند.

 

 

 این سه دوره آموزشی بدون شک تأثیر مثبتی بر کسانی که در آن شرکت کرده‌اند داشته است و افراد را با مهارت‌های ارزشمندی توانمند می‌سازد که همچنان در زندگی شخصی و حرفه‌ای‌شان سودمند خواهد بود.

 

 

تبلیغ 2
تبلیغ 1

پشتیبان آنلاین در ایتا

پشتیبان آنلاین در روبیکا

پشتیبان آنلاین در سروش

پشتیبان آنلاین در ای‌گپ

Back to Top

Template Design:Dima Group